Darmowe automaty Avalon

Avalon

Zagraj darmowe automaty Avalon w top jakości za prawdziwe pieniądze w MrGreen.

Dołącz do dworzan króla Artura i przynieść do domu kilka przygód podróż złota. Zagraj Avalon, pięć bębnowy automat z dwudziestu linii wypłat, która obejmuje, dzikie i porozrzucane symbole, tryb zaawansowany i dwie gry bonusowe.

Avalon symbolem jest dziki symbol i może zastąpić jakikolwiek inny symbol, z wyjątkiem symbolu punktowy w zwycięskiej kombinacji. Punktowy symbolem jest tu symbolem wróżki wody. NiekoľkoWild symbole mogą utworzyć oddzielną kombinacji wygranej, ale wygrał w ogóle są wypłacane tylko do najwyższej wygranej. Darmowe rundy masz osobny dziki symbol, a to jest symbol skrzynie.

symbol rozproszony na maszyny do gier Avalon jest nimfa wodna. Punktowy symbolem Samoz pojawiają się na każdej pozycji, aby zakończyć zwycięskiej kombinacji, nie tylko na aktywnych linii. Trzy lub więcej symbole rozproszone gdziekolwiek na bębnach może grę premiową z darmowych spinów.

Na początku gry bonusowej, zawsze masz dokładnie 12 darmowych obrotów. Po każdej zwycięskiej kombinacji, aby uzyskać więcej spotkań propagujących zwycięstwa od 2 do 7. Wszystkie wygrane z darmowych spinów będzie kontynuacji ich odpo- niezbędna do wygranej. Jeśli ponownie podczas bezpłatnych obrotów znajdzie trzy symbole rozproszone zwiększy liczbę darmowych obrotów, które masz aktualnie. Ostatnim bonusem gniazda gry Avalon to, że każdy wygrać masz, możesz podwoić bonus Gamble. Po prostu, kiedy właściwie uhádnetefarbu kartę, która jest pokryta przed sobą na stole do gry, a wygrana będzie wyższa.

© 2017 Eurokasyno Gry

Jeżeli Ci się nasza strona podoba, kliknij przycisk "Lubię to", żebyśmy o tym wiedzieli i zostań naszym fanem!