Darmowe automaty do gry Go Bananas

Go Bananas

Zagraj darmowe automaty do gry Go Bananas w top jakości za prawdziwe pieniądze w MrGreen.

Go Bananas jest wrzutowy NetEntertainment, który obejmuje pięć cylindrów i dwadzieścia linii wypłat. Możesz grać na różnych ilościach już od 0,2 do 200 funtów, dolarów lub euro, więc jest odpowiedni dla wszystkich graczy. Gra jest fajna, szybka i spotkać się w nim z pięcioma różnymi symbolami Dzikie małpy. Jak można założyć, grafika, animacje i efekty dźwiękowe są naprawdę genialne. Gry kończąc w domku na drzewie w tropikalnej dżungli, w której znajduje się kilka gatunków małp.

Małpy są zabawy, ale także błędne, kiedy tańczy po wojnie. Znajdź zwłaszcza zwycięskich kombinacji symboli małp i tych naprawdę się do życia. Każdy ma swoją własną animację, i wykazać zabawy i ciekawych tańców poprzez rolkach. Jak wspomniano powyżej, masz pięć różnych symbole Dzikie małpy. Dzikie Orangutan, langur, Baboona, Goryle i Wild pumilus małpa. Jeśli jedna z małp zostanie pokazane, na symbole wokół dzikich symboli, które w każdej rundzie gry doprowadzenia coraz więcej zwycięstw. Jeśli tak się stanie, kilka razy z rzędu wygrana naprawdę drastycznie wzrosnąć. Dziki goryl wyniesie 4 dodatkowe dzikie symbole oprócz. Dziki Baboon banany tuż gier, za które otrzymasz natychmiastowy zwycięstwo. Więcej widzą, bardziej szczegółowe wygra.

Jedynym minusem dla Go Bananas gniazda gry jest brak wolnych obrotów, ale to jest bardzo hojny wrzutowy. Free Spins Chociaż pojawiają się dość często, ale dostaniesz je w mniejszej liczbie, jednego lub dwóch darmowych rund z jednej wygranej. Dzięki Symbol Wild jest maksymalna wygrać jeden wolny rundy wynosi do 700-krotność zakładu, więc ich warto grać.

© 2017 Eurokasyno Gry

Jeżeli Ci się nasza strona podoba, kliknij przycisk "Lubię to", żebyśmy o tym wiedzieli i zostań naszym fanem!