Jedoręki bandyta - Zasady

Zasady gry na automatach online – Strategie gier na automatach online Automaty do gry online – Jak zacząć?

Podobnie jak przy ruletce, czy black jacku dla automatów do gier można zastosować różne strategie wielokrotnego zwiększania prawdopodobieństwa wygranej. Strategie te stosuje się również w standardowych domach gry. Z zasadami dla kasyn online zapoznasz się w dziale Jak grać, aby wygrać.

Istnieją dwie podstawowe strategie. Pierwszą, ważną sprawą jest rozmieszczenie automatów do gier. Kasyna umieszczają wiele automatów do gier w pobliżu sklepów, fast foodów, automatów do kawy i tym podobnych urządzeń, aby skusić tych, którzy nie chcą grać, ale mają trochę zbędnych monet i mogą po prostu wrzucić je do maszyny. Rzadko kiedy automat pozwoli ci na wygraną, jeśli zagrałeś mniej niż dziesięć kolejek. Natomiast jeśli usiądziesz przy takim automacie na dłużej i będziesz rzeczywiście grał, masz wysoką szansę na wygraną.

Druga ważna zasada to wiedzieć, kiedy przestać. Jeśli wygrałeś wysoką kwotę i myślisz, że maszyna ozłoci cię po raz kolejny, jesteś w wielkim błędzie. W klasycznych domach gry ktoś przed tobą musi najpierw stracić forsę, abyś ty mógł ją wygrać.

© 2008 Eurokasyno Gry | Updated on 1st october 2012