System Płatności w Kasynie

Wszystko zależy od pieniędzy – metody wpłaty i wypłaty pieniędzy w internetowych kasynach.

W ostatnich latach użytkownicy chwalą sobie prostotę i wygodę w korzystaniu z gier w kasynach online. W odróżnieniu od tradycyjnego domu gry, gdzie wszystko wymaga kontaktów z drugim człowiekiem, w kasynie wirtualnym wszystkie sprawy załatwia się na odległość. Rejestracja na odległość. Gra również na odległość. Jeśli pojawią się jakieś kłopoty, można je rozwiązać na odległość. Nawet płatności i inne operacje finansowe są wykonywane na odległość z wykorzystaniem np. karty płatniczej. W ostatnim czasie pojawiło się wiele prostych i bezpiecznych metod płatności. Tam, gdzie niegdyś brakowało metod płatności, współcześnie funkcjonuje wiele firm i instytucji gotowych przeprowadzić tego typu transakcje.

Bezpośrednia płatność w kasynie

Pobieranie i ściąganie płatności, które kwalifikują się do tej kategorii nie wymaga potwierdzenia przez dodatkową instytucję finansową. Należy jednak zaznaczyć, że gracze z USA nie będą mogli korzystać z tej metody płatności, ponieważ rząd amerykański nakazał bankom i innym instytucjom zablokować przetwarzanie płatności dla kasyn online. Rozporządzenie to weszło w życie już kilka lat temu.

Karty płatnicze i kredytowe

Dopóki ustawodawca nie zakaże gier hazardowych online w twojej okolicy, możesz najprawdopodobniej skorzystać ze swojej karty płatniczej lub kredytowej. Wysyłasz pieniądze, podając po prostu informacje o karcie kredytowej. Sprawdź jednak, czy masz do czynienia z renomowanym kasynem online oraz czy podajesz swoje dane osobowe na zabezpieczonej stronie www (tzn. z adresem URL zaczynającym się od https://). VISA i MasterCard to najpopularniejsze karty.

Przelew międzybankowy

Z metody tej korzysta się jedynie przy wypłatach, choć niektóre kasyna pozwalają również w ten sposób wpłacać pieniądze. Jest to wygodne, ponieważ środki finansowe są przesyłane z twojego (czasami na twój) rachunek bankowy. Jeśli jednak nie chcesz przesyłać informacji o swoim rachunku przez internet, metoda ta nie jest dla ciebie odpowiednia.

Przekaz

Metoda ta polega na skorzystaniu z usług jednego z oddziałów Western Union (lub innej firmy zajmującej się przekazami), w którym można przesłać pieniądze bezpośrednio do kasyna online. Konieczność opłat za przekaz jest powodem, dla którego metoda ta jest niezbyt często używana i niepraktyczna.

Czek

To kolejna metoda płatności używana zazwyczaj do wypłat, chociaż niektóre z kasyn on-line umożliwią ci wpłatę środków finansowych na rachunek w kasynie za pośrednictwem czeku wysłanego przez twój bank. Operacja ta przebiega podobnie jak w przypadku bezpośredniego przelewu bankowego, choć nie w tym samym tempie. Płatność za pomocą czeku będzie realizowana dłużej, ponieważ wymaga więcej czasu od banku. Przy czekach należy również wziąć pod uwagę koszty związane z opłatą za kuriera lub usługi pocztowe.

Płatność za pomocą pośrednika finansowego

Ta metoda płatności wymaga przesłania pieniędzy na konto spółki lub instytucji przed przekazaniem ich do kasyna on-line. Wypłata przebiega w podobny sposób – z kasyna online na rachunek pośrednika, a następnie przelewem na twój rachunek bankowy. Choć nie dotyczy to wszystkich metod w tej kategorii, istnieje kilku pośredników, takich jak Netteler, którzy nie mogą obsługiwać klientów np. w Stanach Zjednoczonych ze względu na istniejące przepisy prawne.

Pośrednicy online

Ta podkategoria obejmuje usługi świadczone przez FirePay, Click2Pay, MoneyBookers i wiele innych serwisów o podobnym przeznaczeniu. Oferują one przede wszystkim rachunek on-line zasilany za pomocą rachunku bankowego lub karty kredytowej. Jeśli chcesz przesłać pieniądze na swój rachunek w kasynie online, wystarczy złożyć takie zlecenie pośrednikowi. Niemal wszystkie metody w tej podgrupie oferują możliwość wpłat i wypłat. Transakcje realizowane są szybko i nie wymagają wygórowanych opłat.

Karty przedpłacone

Do kategorii tej zalicza się metody takie jak Gift2Go i specjalne transakcje Visa. System ten funkcjonuje w podobny sposób jak ładowanie karty w telefonie komórkowym. Kupując od sprzedawcy kartę o określonej, nominalnej wartości, możesz otworzyć za jej pomocą rachunek w kasynie online. Niektóre z tych kart funkcjonują podobnie jak karty kredytowe. Niektóre z nich możesz doładować za pomocą swojej karty kredytowej lub rachunku bankowego. Niektóre natomiast są do jednorazowego użytku, dlatego należy za każdym razem kupować nowe, jeśli chce się ich używać. To znakomita metoda płatności dla tych, którzy nie chcą przesyłać danych z karty kredytowej przez internet.

© 2017 Eurokasyno Gry

Jeżeli Ci się nasza strona podoba, kliknij przycisk "Lubię to", żebyśmy o tym wiedzieli i zostań naszym fanem!